Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

4 користувачів

Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  Кокакола Чт Січ 13, 2011 8:47 pm

ваші думки...
Кокакола
Кокакола
Місс форуму
Місс форуму

К-ть повідомлень : 500
Дата регистрации : 18.06.2010
Возраст : 30
Звідки : Іваничі СІТІ

Повернутися до початку Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Re: Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  14/88 Вт Квіт 19, 2011 3:32 pm

та думаю існуєєє,але це не на довго)
з часом хочеться чогось більшого ніж "дружити")) Very Happy
14/88
14/88
Admin
Admin

К-ть повідомлень : 1391
Дата регистрации : 17.06.2010
Возраст : 29
Звідки : Ivanychi

https://ivanychi.catsboard.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Re: Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  Ацкій Сотона Пт Черв 10, 2011 9:36 pm

ну це піздец, ну якшо чеснО, то є в мене пару падруг яким би я з задоволенням дав під хвіст) але дружба...дружба...кароч) нема правди в цьому світі)
Ацкій Сотона
Ацкій Сотона
Крутий користувач
Крутий користувач

К-ть повідомлень : 254
Дата регистрации : 17.06.2010
Возраст : 113

http://ада.нет

Повернутися до початку Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Re: Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  14/88 Пт Черв 10, 2011 9:39 pm

Ацкій Сотона пише:ну це піздец, ну якшо чеснО, то є в мене пару падруг яким би я з задоволенням дав під хвіст) але дружба...дружба...кароч) нема правди в цьому світі)
сява мочиш))) Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? 954121 Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? 954121 Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? 954121
14/88
14/88
Admin
Admin

К-ть повідомлень : 1391
Дата регистрации : 17.06.2010
Возраст : 29
Звідки : Ivanychi

https://ivanychi.catsboard.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Re: Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  Кокакола Пн Черв 13, 2011 7:43 pm

Ацкій Сотона пише:ну це піздец, ну якшо чеснО, то є в мене пару падруг яким би я з задоволенням дав під хвіст) але дружба...дружба...кароч) нема правди в цьому світі)
бідося
Кокакола
Кокакола
Місс форуму
Місс форуму

К-ть повідомлень : 500
Дата регистрации : 18.06.2010
Возраст : 30
Звідки : Іваничі СІТІ

Повернутися до початку Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Re: Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  Cherry bOOm|| Ср Черв 15, 2011 8:21 pm

ахаха... гоните..))
а як казав хтось розумний "дружба между парнем и девушкой существует только при определенной степени физического отвращения"))
Cherry bOOm||
Cherry bOOm||
Модератор
Модератор

К-ть повідомлень : 536
Дата регистрации : 21.06.2010
Звідки : Іванічі сіті

Повернутися до початку Перейти донизу

Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ? Empty Re: Існує дружба між дівчиною та хлопцем , чи це тільки секс відкладений на потім ... ?

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі