Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

цікаві факти про наше селище)

2 користувачів

Перейти донизу

цікаві факти про наше селище) Empty цікаві факти про наше селище)

Повідомлення  14/88 Нд Лист 14, 2010 5:39 pm

Іваничі — селище міського типу в Україні, центр Іваничівського району Волинської області. Розташоване на заході області.
ІсторіяПерша згадка про Іваничі в історичних документах належить до 1545 року. У цей час село перебувало під владою Литовського князівства. Після Люблінської унії 1569 року село переходить під владу шляхетської Польщі. Згідно з поборними реєстрами 1629 року, на цей час, в селі знаходилось 68 димів. Після третього поділу Польщі в 1795 році Іваничі разом з усією західною Волинню увійшли до складу Російської імперії. У 1899 році в селі було відкрито першу церковно-парафіяльну школу, яку в 1911 році відвідувало 36 учнів. У ході першої світової війни Іваничі були захоплені австро-німецькими військами, які перебували тут до кінця 1918 року. А на початок 1919 року Іваничі знову ж таки переходять під владу Польщі. 20 вересня 1939 року село, як і уся Західна Україна, входить до складу радянської України. У 1940 році в Іваничах почала працювати сільська рада народних депутатів трудящих.

Від 22 червня 1941 року по 20 липня 1944 року Іваничі та район знаходились під окупаційним режимом фашистської Німеччини. Село згадують у Кресовій книзі справедливих на стор. 97. У післявоєнний час у районі значно зросла місцева промисловість, розвинулось сільське господарство.
ГербСучасний герб затверджений рішенням сесії селищної ради за N6/2 від 2 жовтня 1995 р. В червоному полі золотий млин і срібний з хрестом місяць над ним. Щит обрамований декоративним картушем. Місяць із хрестом — герб Повня — був знаком волинської шляхетської родини Іваницьких, які володіли поселенням ще у XVI ст. та сприяли його розвитку. Вітряк указує на поширений давніше мірошницький промисел.
____________________________________________________________________________________________________________________ Славні землякиМацерук Григорій Гнатович, український письменник і журналіст, який навчався в Іваничівській школі-інтернаті.
Країна Україна
Область/АРК Волинська область
Район/міськрада Іваничівський район
Рада Іваничівська селищна рада
Код КОАТУУ: 721155100
Офіційний сайт: —
Основні дані
Засноване 1545
Площа 23,6 км²
Населення 6918
Поштовий індекс 45300
Телефонний код +380 3372
Географічні координати 50°38′23″ пн. ш. 24°21′37″ сх. д. / 50.639722° пн. ш. 24.360278° сх. д. (G)Координати: 50°38′23″ пн. ш. 24°21′37″ сх. д. / 50.639722° пн. ш. 24.360278° сх. д. (G)50.639722, 24.360278
Відстань
Найближча залізнична станція: Іваничі
До обл. центру:
- автошляхами: 87 км

Селищна влада
Адреса 45300, Волинська обл.,Іваничівський р-н, смт Іваничі вул.Грушевського,13
Голова селищної ради Вілентко Віктор Анатолійович

Admin

К-ть повідомлень : 1391
Дата регистрации : 17.06.2010
Возраст : 29
Звідки : Ivanychi

Повідомлення  Кокакола Ср Січ 26, 2011 2:37 am

а Вілентко далі голова селишної ради хіба?
Кокакола
Місс форуму

К-ть повідомлень : 500
Дата регистрации : 18.06.2010
Возраст : 30
Звідки : Іваничі СІТІ

Повідомлення  14/88 Сб Лют 26, 2011 8:04 am

Кокакола пише:а Вілентко далі голова селишної ради хіба?
хз...незнаююю))
Admin

К-ть повідомлень : 1391
Дата регистрации : 17.06.2010